UA EN RU

Про нас

Приватне підприємство «ЯН» розпочало свою діяльність у січні 1994 року.

Основний вид діяльності підприємства – продаж медичного склопосуду та експорт лікарських засобів, виробів медичного призначення українських виробників.

За багато років своєї роботи ми сформували досить потужну мережу постійних партнерів у Казахстані, Узбекистані, Киргизстані, Туркменії, Молдові, Білорусії, Таджикистані.

Такий період часу в бізнесі – найкращий доказ стійкого та стабільного становища нашої компанії, якого ми досягли завдяки відповідальному ставленню до партнерів та професіоналізму наших співробітників.

Сьогодні Приватне підприємство «ЯН» є холдинговою компанією, що працює в різних галузях народного господарства: виробництво лікарських засобів, виробництво медичного склопосуду, сільське господарство, експорт медичного склопосуду та медикаментів.

Приватне підприємство «ЯН» є генеральним дистриб'ютором продукції Мар'янівського склозаводу на ринках України та СНД.

Наша стабільність дозволила нашому підприємству стати дистриб'ютором провідних українських фармацевтичних підприємств.

Наша головна конкурентна перевага – це широкий асортимент пропонованої продукції, повна інформація про реєстрацію, конкурентоспроможна ціна, своєчасність та якість доставки продукції.

Щодо партнерів абсолютне правило нашої компанії – зробити все, щоб наші партнери були задоволені співпрацею з нами, щоб співпраця була взаємовигідною та зручною. У взаємовідносинах з партнерами ми виокремлюємо зобов'язання, пріоритетність виконання яких не підлягає сумніву.

Ми цінуємо кожного клієнта і будемо раді співпраці.

сайт створено компанією створення сайтів