UA EN RU

Про Завод

ПАТ «Мар'янівський склозавод»

ПАТ «Мар'янівський склозавод»ПАТ «Мар'янівський склозавод» – є найпершим із підприємств, що діють в Україні, з виробництва скловиробів. У 2000 році Мар'янівський скляний завод відзначив 300 річчя.

У будівництві склозаводу в середині XVII століття та його виробництві, окрім місцевого населення, брали участь майстри з Польщі, Чехії, Франції.

У роки Великої Вітчизняної війни завод був повністю зруйновано. Його відновлення почалося у січні 1944 року, а вже у червні цього року почався випуск продукції.

1997 року завод було реорганізовано у відкрите акціонерне товариство. Стратегічним акціонером та генеральним дистриб'ютором ПАТ «Мар'янівський склозавод» є Приватне підприємство «ЯН».

Концепція капіталу дозволила якісно підняти рівень менеджменту технічних та економічних служб заводу, повністю ліквідувати бартер, упорядкувати постачання та збут.

У 2004-2005 рр., завдяки тісній співпраці акціонерів та Правління товариства, проведено чергову реконструкцію виробництва, під час якої було збудовано нову скловарну піч № 2 за сучасним проектом, шихтоскладовий цех з автоматичним керуванням, сучасним дозуючим обладнанням, замінено автоматичну лінію з виробництва виробів із скла, на лінію з електронним керуванням.

На сьогоднішній день ПАТ «Мар'янівський склозавод» - це виробництво, яке відповідає високим вимогам міжнародних стандартів щодо ефективності виробництва, якості продукції, рівня охорони праці, підготовки кадрів.

ПАТ «Мар'янівський склозавод» забезпечує склопосудом усі фармацевтичні заводи та фабрики України, а також країн СНД. Підприємство може задовольнити найвибагливіші вимоги споживачів в аптекарському посуді зі світлозахисного скла марки ОС.

Співпрацюючи з нами, Ви отримаєте такі переваги:

  • гарантію якості;
  • оперативність у виконанні замовлень;
  • комплектацію виробів пробками, кришками, крапельницями;
  • допомога у розробці дизайну ексклюзивних виробів;
  • вигідне співвідношення ціна якість;
  • індивідуальний підхід та увага до кожного клієнта.

Запрошуємо Вас до співпраці.

сайт створено компанією створення сайтів